Company Command

First Lieutenant A. Siek Commanding Officer
Second Lieutenant J. Murphy Executive Officer
First Sergeant Z. Hann Company Senior NCO
Technician Third Grade A. Lotus Company Clerk

Company Staff

Technical Sergeant B. Giovannini S-1: Adjutant
First Lieutenant A. Siek S-2: Public Affairs Officer
First Sergeant Z. Hann S-3: Operations Officer
Second Lieutenant J. Murphy S-3: Recruitment Officer
Technician Third Grade A. Lotus S-4: Logistics Officer

First Platoon

Second Lieutenant J. Murphy Platoon Leader
Staff Sergeant D. Nicholson Platoon Sergeant
Technician Fifth Grade P. Pepper Platoon Clerk

First Squad

Corporal J. Smith Squad Leader
Private First Class R. Harding Assistant Squad Leader
Technician Fifth Grade B. Hawk Rifleman
Private First Class A. Maverett Rifleman
Private First Class K. Ostaszewski Rifleman
Private First Class I. Sidorenko Rifleman
Private First Class F. Yoo Rifleman
Private G. Nguyen Rifleman
Private W. O'Connor Rifleman
Private J. Oliver Rifleman
Private R. Smith Rifleman

Second Squad

Sergeant G. Robinson Squad Leader
Private First Class C. Finley Assistant Squad Leader
Private First Class J. Boyd Rifleman
Private First Class C. Danger Rifleman
Private First Class A. Galarza Rifleman
Private First Class H. Singto Rifleman
Private B. Ertugrul Rifleman
Private T. Flynn Rifleman
Private W. Joseph Rifleman
Private M. Raney Rifleman
Private S. Rayburn Rifleman

Third Squad

Sergeant M. Cristo Squad Leader
Private First Class T. Gray Assistant Squad Leader
Corporal H. Epic Rifleman
Technician Fifth Grade K. Dugan Rifleman
Private First Class A. Dragomir Rifleman
Private First Class S. Evans Rifleman
Private First Class J. Texas Rifleman
Private T. Anderson Rifleman
Private S. Burgess Rifleman
Private T. Fizzy Rifleman
Private E. Phoenix Rifleman
Private R. Orlowski Rifleman

Second Platoon

Technical Sergeant B. Giovannini Platoon Leader
Platoon Sergeant
Technician Fifth Grade B. Wayne Platoon Clerk

First Squad

Sergeant D. Von Braun Squad Leader
Private First Class C. Ferguson Assistant Squad Leader
Private First Class N. Campbell Rifleman
Private First Class P. Kelsey Rifleman
Private D. Kluugar Rifleman
Private D. McGuirk Rifleman
Private P. Neil Rifleman
Private J. De Jesus Rifleman
Private E. Kroeker Rifleman
Private G. Wolfe Rifleman

Second Squad

Corporal V. D'Haese Squad Leader
Private First Class A. Eijk Assistant Squad Leader
Private First Class J. Brooks Rifleman
Private First Class W. Wanderer Rifleman
Private F. Battistoni Rifleman
Private M. Egelund Rifleman
Private T. Guerreiro Rifleman
Private J. Milne Rifleman
Private D. Ovdiyenko Rifleman
Private H. Skålid Rifleman
Private G. Veldhuis Rifleman
Private N. Winters Rifleman

Company Reserves

Sergeant M. Spades Reserves
Corporal K. Goretzki Reserves
Private First Class A. Gluszczyk Reserves
Private First Class T. Rhone Reserves
Private A. Kane Reserves
Private C. Lewis Reserves
Private B. Salt Reserves
Private C. Taehyun Reserves
Private D. Vincent Reserves
Private B. Whitfield Reserves